Výroba a potisk autoplachet

Vyrábíme autoplachty nejvyšší kvality. Nabízíme autoplachty na nákladní, užitková i přípojná vozidla všech velikostí od nebrzděných přívěsů až po návěsy. Nabízíme autoplachty s vysokou kvalitou zpracování za příznivé ceny.

Autoplachty se zhotovují svařovací technologií, přesně podle konstrukce auta. Předností těchto celosvařovaných autoplachet je delší životnost, a to díky zesílení nejvíce namáhaných míst. K tomu přispívá i to, že k výrobě autoplachet používáme plachtovinu i kování od předních evropských výrobců, kteří spolu se zkušenostmi našich zaměstnanců zaručují kvalitu našich výrobků a plně vyhovují normám pro mezinárodní přepravu.

Pokud uvažujete o zakoupení nové autoplachty doporučujeme Vám reklamní potisk Vaší autoplachty, jako nejlacinější a jeden z nejúčinějších způsobů zviditelnění Vaší firmy a podnikání. Provádíme potisk autoplachet a to buď válečkovou metodou na již vyrobené plachty. U této metody jde o tisk různých nápisů na plachty. Dále Vám nabízíme digitální reklamní celopotisk na autoplachty pomocí nejmodernější tiskárny. ( Možno natisknout jakýkoliv motiv včetně velmi kvalitních fotografií).

Ke stažení:

pdfStanovení výšky konstrukcí

pngVzorník plachet

00001

DSCF2703

éi

 

  • 09
Nahoru