Servis přívěsů

Zajišťujeme kompletní záruční a pozáruční servis přívěsů fy VEZEKO.

První garanční prohlídku u nás zakoupených přívěsů poskytujeme zdarma. U ostatních 500,-.

Prodejna a půjčovna přívěsných vozíků
Českolipská 3 Otevřeno: Po-Pá 8:00 - 17:30 hod.
                      So       8:00 - 10:00 hod.
412 01 Litoměřice Tel.: +420 733 532 434
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

V ostatních případech VEZEKO zajišťuje servis přívěsů ve Velkém Meziříčí, který probíhá na specializovaných pracovištích. Servisní činnost je zaměřena na záruční servis, pozáruční servis a generální opravy. Odborné a pečlivé zjištění stavu opravovaného přívěsu při převzetí zakázky je pro výrobce stejně tak důležité jako důsledné provedení opravy zabezpečující funkčnost a spolehlivost přívěsu.

V průběhu záruční doby Vezeko zajišťuje garanční prohlídky, jejich rozsah, četnost je uvedena v návodu k obsluze. Garanční prohlídky provádí u přívěsů výroby VEZEKO ZDARMA (platí pouze pro servis ve Velkém Meziříčí). Účtovány jsou mechanicky poškozené díly, opotřebené díly častým nebo nesprávným užíváním, ostatní díly, na něž se nevztahují záruční podmínky a montážní práce spojené s výměnou opotřebených a vadných dílů nad rámec záruky.

Běžný pozáruční servis je prováděn v rozsahu dle zadání zákazníka, nejčastěji se jedná o opravy brzdových systémů, opravy elektroinstalace a mechanicky poškozených dílů. Díky vlastní výrobě dílů a obsáhlému skladu nakupovaných výrobků je možné dodržovat krátké termíny generálních oprav a přívěsů po havárii.

Kromě odborného servisu přívěsů vlastní výroby provádí VEZEKO také servis přívěsů jiných značek. Rozsah těchto oprav je zpravidla omezen na opravy brzdových systémů (AL-KO, KNOTT), elektroinstalace a na opravy nakupovaných dílů. Větší opravy přívěsů jiných výrobců, např. po havárii, jsou posuzovány individuálně dle dostupnosti náhradních dílů. Činnosti shora uvedené zprostředkovává společnost ELSTAR COM s.r.o – přívěsy, kontakt uveden na začátku.

 
  • 09
Nahoru