O společnosti

DJI00150Společnost ELSTAR COM, spol. s r. o. byla založena v roce 1998 a navazuje na činnost firem Elstar Terezín a Radiotelevizní služba v Roudnici nad Labem s dlouholetou zkušeností v oboru společné televizní antény a místního rozhlasu.

Hlavním oborem naší činnosti jsou slaboproudé rozvody včetně příslušných zařízení a technologií. Firma se dále orientuje na výstavbu strukturované kabeláže, instalace rozvodů televizního a rozhlasového signálu a montáže kamerových systémů.

V dnešní době zažívá svou „renesanci" místní, obecní a závodní rozhlas. I v této oblasti se opíráme o dlouhodobou zkušenost, neboť naši pracovníci stáli u zrodu většiny obecních rozhlasů v regionu. Dnes se ovšem nejedná jen o klasické „drátové" rozhlasy, ale především o rozhlasy s využitím rozvodů kabelové televize nebo o bezdrátové systémy s vysokou kvalitou zvuku, spolehlivostí a velkým pokrytím.

Mezi nejmodernější technologie, které naše společnost ELSTAR COM buduje, nepochybně patří systémy strukturované kabeláže. Jedná se o rozvody sdružující do jednoho celku telefonní a počítačové sítě.

Provádíme realizaci i dalších slaboproudých instalací pro přístupové a zabezpečovací systémy, jednotný čas, kamerové a audiovizuální zařízení a další. Velmi žádané jsou bezesporu kamerové systémy pro střežení objektů.

Společnost sází na spolupráci s renomovanými a technicky nejvyspělejšími firmami v oboru a to jak co se týče dodávaných komponentů, tak i měřící a kontrolní techniky.

Jsme firmou regionálního významu, a proto se orientujeme zejména na spolupráci s podniky v oblasti severních Čech. Z našich partnerů lze uvést projekční kancelář Štěpánek a společnost Elektroprojekty, dále správce bytových fondů, obecní a městské úřady, stavební firmy atd.

Za všechny projekty realizované společností ELSTAR COM jmenujme alespoň následující: výstavba kabelové televize – Skalice u Č. L., slaboproudé rozvody a technologie „Centrální požární stanice Česká Lípa", administrativní budova „VSS Košice, Na Valentínce v Praze", bytový komplex Pec pod Sněžkou, Hospic Litoměřice, servisní údržba společných televizních antén pro správce bytového fondu, a další.

Vzhledem k dlouholeté zkušenosti s řízením velkých dopravní společností nabízíme také poradenství pro oblast dopravy jak tuzemské, tak mezinárodní.

Od roku 2015 jsme rozšířili firmu o divizi „PŘÍVĚSY-LTM". Zde se zaměřujeme na půjčování, prodej a servis přívěsných vozíků od českého výrobce – firmy VEZEKO z Velkého Meziříčí. Zabezpečujeme též prodej pneumatik na přívěsné vozíky a automobily.

  • 09
Nahoru